InfoCentrum Tišnov - noviny Tišnov TIŠNOVSKO, noviny Kuřim KUŘIMSKO

Noviny TIŠNOVSKO-KUŘIMSKO
Publikováno: Úterý, 17.01. 2012 - 16:00:00
Téma: ARCHIV NOVIN


Tištěný informační měsíčník regionů Tišnovsko a Kuřimsko.

Noviny TIŠNOVSKO-KUŘIMSKONoviny Tišnov Kuřim TIŠNOVSKO-KUŘIMSKO


TIŠNOVSKO-KUŘIMSKO - aktuální číslo najdete zde
- měsíčník je zaměřený na Tišnovský a Kuřimský region.
Jde o barevný měsíčník formátu A4 o rozsahu 16 stran.
Vychází v nákladu 22 000 výtisků.

Měsíčník je ZDARMA distribuován do domovních
poštovních schránek v 57 obcích:

Bedřichov, Borač, Braníškov, Brťov-Jeneč, Brumov, Březina, Čebín, Česká, Deblín, Dolní Loučky, Doubravník, Drásov, Heroltice, Horní Loučky, Hradčany, Hvozdec, Chudčice, Ivanovice, Jinačovice, Katov, Křižínkov, Kuřim, Lažany, Lažánky, Lelekovice, Lipůvka, Lomnice, Lomnička, Malhostovice, Maršov, Milonice, Moravské Knínice, Nedvědice, Níhov, Podolí, Předklášteří, Rašov, Rohozec, Rozdrojovice, Sentice, Svatá Kateřina, Svatoslav, Střemchoví, Svinošice, Šebrov, Šerkovice, Štěpánovice, Tišnov, Újezd u Černé Hory, Unín, Veverská Bítýška, Vohančice, Vranov,Všechovice, Žďárec, Železné, Žernovník.


Mapa roznosu:

Noviny Tišnov - TIŠNOVSKO mapa roznosu


Příspěvky k uveřejnění - jsou vítány, redakční rada neodpovídá za jejich stylizaci a případné tiskové chyby. Příspěvky čtenářů a dopisovatelů nemusí vyjadřovat stanovisko redakce.
Příspěvky je možné předávat osobně, poštou nebo e-mailem v redakci novin nejpozději v den uzávěrky (viz. seznam termínů) příslušného čísla. Redakce a vydavatel si vyhrazují právo příspěvek nepřijmout, zejména, pokud by jeho zveřejnění odporovalo zákonům nebo dobrým mravům či bylo pro čtenáře nezajímavé. Nevyžádané materiály se nevracejí, příspěvky se nehonorují, důvody neuveřejnění se nesdělují. Redakce si dále vyhrazuje právo na běžnou redakční úpravu textu, případně na jeho krácení, což bude uvedeno v poznámce k textu.


Občanská řádková inzerce - Občanskou inzerci uveřejňujeme zdarma. Inzerát uveřejňujeme pouze jednou, chce-li jej inzerent zopakovat, musí jej podat znovu. Redakce neručí za serióznost inzerentů, vyhrazuje si ale právo inzerát nepřijmout, pokud by jeho uveřejnění odporovalo zákonům nebo dobrým mravům. V občanské inzerci neuveřejňujeme inzeráty delší, než 320 znaků i s mezerami. Rovněž zde neuvádíme inzeráty, kde je vysoká pravděpodobnost, že zadavatelem je realitní kancelář nebo její kontaktní osoba. Případné objednávky lze učinit osobně, telefonicky, písemně nebo e-mailem v redakci novin.


Vydavatel: Zdeněk Hrdlička, Halasova 992, 666 03 Tišnov, IČ: 62168509.

Registrováno u Ministerstva kultury ČR pod Ev. MK ČR E 21926

Šéfredaktor: Zdeněk Hrdlička

Zástupce šéfredaktora: Daniela Brychtová

Redakce: InfoCentrum Tišnov, Janáčkova 104, tel. 725 711 500, e-mail: info@tisnov.info

Provozní doba
Po, St - 8:00 do 17:30 hod.
Út, Čt - 8:00 do 16:30 hod.
Pá - 8:00 do 11:30 hod.

HARMONOGRAM UZÁVĚREK, TISNOVSKO_KURIMSKO_Cenik_inzerce_2018_V4.pdf

Noviny Tišnov - TIŠNOVSKO ceník inzerceTento článek si můžete přečíst na webu InfoCentrum Tišnov - noviny Tišnov TIŠNOVSKO, noviny Kuřim KUŘIMSKO
http://www.tisnov.info

Tento článek najdete na adrese:
http://www.tisnov.info/modules.php?name=News&file=article&sid=12116